lek Bartosz Szczęsny

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Tarnowo Podgórne
Przeźmierowo
Rokietnica
Skórzewo
Kiekrz
Poznań
Kaźmierz

lek Bartosz Szczęsny

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/519 opinii
Dla użytkownika lek Bartosz Szczęsny

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 06.2022
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2016 - aktualnie
Korepetycje
Niedawno sam byłem po drugiej stronie ławki szkolnej i korzystałem z korepetycji. Postanowiłem stworzyć swój własny system nauczania , aby uczeń miał jak najwięcej korzyści.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 19
avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2022

Lekcje z Bartkiem zapamiętam jako najlepszy czas w całej mojej edukacji. Jeszcze nikt nie opowiedział mi o biologii tak jak on. Wszyscy nauczyciele powinni brać z niego przykład! Bartek= nieskończona cierpliwość + dobry humor + ogromna wiedza + .... i mógłbym tak wymieniać dalej :)
Dzięki za pomoc!

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2022

Bartek to świetny korepetytor i jednocześnie bardzo dobry człowiek. Praca z nim rozwija i doskonale przygotowuje do matury. Jeśli jesteś sumienny, zaangażowany to dzięki współpracy z Bartkiem dostaniesz się na wymarzone studia. Sam byłem uczniem, który nie rozumiał zbytnio biologii, ale po roku współpracy byłem świetnie przygotowany do matury. Atmosfera na zajęciach była bardzo przyjemna, towarzyska, przez co nigdy nie patrzyłem na zegarek, by sprawdzić ile do końca lekcji. Polecam!!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2022

Bardzo polecam korepetycje u Bartka. Sprawia, że rzeczy trudne stają się łatwe. Matariał jest przekazany w sposób jasny i zrozumiały. Oferuje różne formy korepetycji stacjonarnie oraz on line. Można liczyć na jego wsparcie przez cały etap edukacji.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2022

Świetna atmosfera na zajęciach. Bartek bardzo jasno i klarownie tłumaczy cały materiał skupiając się na rzeczach najbardziej istotnych. Bardzo polecam

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2022

Najlepsze korepetycje jakie miałam w życiu. Zajęcia przeprowadzane w ciekawy sposób, wiele anegdotek i ciekawostek nawiązujących do omawianych tematów, luźna, przyjemna i bezstresowa atmosfera. Polecam

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2022

Bartek to najlepszy korepetytor jakiego spotkałam. Ma świetnie przygotowany plan zajęć, wiedzę przekazuje w ciekawy sposób i do tego w miłej i przyjaznej atmosferze. Jest dyspozycyjny, odpowiada na pytania z pełnym zaangażowaniem o każdej porze dnia i tygodnia. Przełożenie zajęć, czy ich odrobienie nie jest dla niego problemem. A zajęcia prowadzi z humorem, ale odpowiednio wyważonym, wykorzystując cały czas na naprawdę efektywną pracę. Uwielbiam jak wplata w nasze lekcje różne ciekawostki medyczne. Pozytywnie mnie mobilizuje i dzięki niemu czuję, że ktoś panuje nad tempem moich przygotowań do matury. Jego pomoc jest nieoceniona. Cieszę się ogromnie, że trafiłam na Bartka. Gorąco polecam!

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2021

DOSTAŁEM SIĘ NA WYMARZONE STUDIA !! DZIĘKUJĘ <3

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2021

Bardzo polecam usługi Pana Bartosza. Pan Bartosz pomógł mi w zagadnieniu z zakresu medycyny ze studiów wyższych, które budziło moją wątpliwości, a odpowiedź potrzebowałem " na już". Bardzo sprawna komunikacja, miła rozmowa (oddzwonił sam po napisaniu przeze mnie wiadomości SMS z zapytaniem) i rozwianie wątpliwości. Pomoc uzyskałem bardzo szybko, popartą danymi naukowymi, w tym na podstawie materiałów z rekomendacjami dla pacjentów. Pan Bartosz dla upewnienia się dokonsultował się również z inną osobą, co świadczy o dużym zaangażowaniu w pomoc.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2021

Bartek jest bardzo wyrozumiałym korepetytorem. Nie dość, że zaraża swoją pasją do biologii, to jeszcze potrafi zmotywować do nauki i pocieszyć kiedy przed maturą przestaje być kolorowo i zaczyna się panika. Czas z nim mija bardzo szybko, wyjaśnia wszystko od podstaw, a lekcje z nim znacznie różnią się od tych w szkole. Atmosfera jest przyjemna, Bartek nie nakłada na ucznia presji, tłumaczy przejrzyście krok po kroku, aż wszystko stanie się logiczne:). Jest bezinteresowny, zostaje po lekcjach, układa swój plan pod uczniów. Uczy jak rozwiązywać zadania i daje przydatne skojarzenia do zapamiętania danych zagadnień. Doprowadza na spokojnie do matury, wspierając na każdym kroku.
Bardzo polecam!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Świetny korepetytor! Dzięki niemu nie mam już trudności z przyswajaniem zagadnień z zakresu ROZSZERZONEJ biologii!
Cenie sobie ludzkie i normalne podejście Bartka.
Dużym plusem są także elastyczne godziny nauki. Łatwo się z nim umówić, jest miły, posiada dużą kulturę osobistą, a co najważniejsze wiedze :)

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2021

Zanim zapisałem się na lekcje do Bartka nauka biologii sprawiała mi wielkie trudności. Dzięki Bartkowi mogę śmiało powiedzieć, że jestem zadowolony z tego co chciałem osiągnąć pisząc maturę. Bartek jest korepetytorem doskonałym, ma idealne podejście do ucznia oraz do nauki. Bardzo dużo czasu poświęca uczniowi aby ten zrozumial dany temat czy zagadnienie, nie tylko na lekcjach ale również w swoim wolnym czasie, jest praktycznie dostępny 24/7. Nigdy mi nie odmówił jeśli go o coś poprosiłem żeby mi wytłumaczył, nawet późną porą potrafi odpisać czy zadzwonić i wyjaśnić. Jeśli kiedykolwiek miałbym wybrać się na korepetycje z biologii z pewnością poszedłbym jeszcze raz do Bartka. Polecam każdemu z całego serca!

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2021

Co tu dużo mówić! Byłem kompletnie zielony jak chodzi o biologie, a Bartek w rok czasu doprowadził mnie do mety. Nie sądziłem, że jest to możliwe, ale dzięki niemu matura z tego przedmiotu przestała budzić grozę, lecz stała się tylko czystą formalnością. Jego podejście, zaangażowanie, charyzma i sposób przekazywania wiedzy to klasa sama w sobie. Nie sądziłem , że nauka przestanie być dla mnie obowiązkiem, a stanie się dobrze wykorzystanym czasem w miłej atmosferze. Gdybym miał wziąć korepetycje z biologii raz jeszcze, nie zastanawiałbym się ani chwili dłużej. Korepetytor przez duże K!.
P.S Bartek jest dostępny dla ucznia przez cały czas- odbierał ode mnie telefon i odpowiadał na moje pytania nawet o 23 w sobotę i we wszystkim zawsze mi pomógł , a co najszlachetniejsze, nigdy nic za to nie chciał!
Nigdy wcześniej nie spotkałem takiego korepetytora. Uczeń dla niego jest zawsze na 1 miejscu!

avatar
Soraya
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2021

Korepetytor, który naucza z pasją. Zależy mu na przekazaniu wiedzy w ciekawy i przyjemny sposób. Wyrozumiały i tłumaczący wszystko do skutku. Na wytłumaczenie i pomoc w nauce poświęcał nie tylko lekcje, ale również swój czas wolny. Zaczynając od zera w 10 miesięcy doprowadził mnie do momentu w którym bez problemu rozwiązuje arkusze maturalne. Nauka z tak zaangażowaną osobą była przyjemnością. Robiąc to poświęca całego siebie.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2021

Korepetytor- który oprócz tego, że uczy- wkłada w to całe swoje serce i czas. Bez problemu wytłumaczył mi każdą trudną dla mnie rzecz i zagadnienie, poświęcając swój czas wolny, zupełnie bezinteresownie. Przez 10 miesięcy, kompletnie od zera, doprowadził mnie do tego, że pisanie matur nie sprawia mi żadnego problemu. Dostępny 24/7, zupełnie normalny człowiek, który rozumie w 100% drugiego człowieka. Atmosfera zawsze była cudowna, a jeżeli coś się działo to nigdy nie był to problem, żeby przełożyć korepetycje i odrobić to w dostępnym, możliwym terminie.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2020

Na zajęcia z Bartkiem trafiłam dopiero na 3 miesiące przed maturą. Wyprowadził mnie na prostą, co wydawało mi się niemożliwe do zrobienia. Dzięki niemu dostałam się na wymarzony kierunek na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu :) Zajęcia z nim były czystą przyjemnością- atmosfera była miła i bezstresowa. Potrafi dotrzeć do nawet najbardziej opornego ucznia i zmotywować do nauki. Wkłada w to całe serce, często zostawał ze mną po godzinach zajęć i poświęcał swój wolny czas, by wytłumaczyć mi zagadnienia, które sprawiały mi problem, co było dla mnie dużym zaskoczeniem- nie natrafiłam nigdy na nikogo, kto swój wolny czas bezinteresownie poświęca na to, by uczeń mógł w pełni wszystko zrozumieć. Zajęcia z takim korepetytorem to była najlepsza decyzja przed maturą.

avatar
Olka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Przyjemna atmosfera przez co zajęcia były przyjemnością a nie tylko obowiązkiem. Nauczanie typowo pod maturę i klucz. Elastyczne godziny spotkań. Mój wynik po roku wspólnych zajęć to 85%

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2020

Jak dla mnie to rewelacja m.in. bardzo duże zaangażowanie, bardzo dobry kontakt, konkretne podejście i tłumaczenie, ogromna zdolność przekazywania wiedzy. Atmosfera była przemiła, zawsze chętnie udzielono mi odpowiedzi jeśli miałam jakieś pytania lub wątpliwości co do danego zagadnienia, nie zawiodłam się ani razu w ciągu całej naszej współpracy, polecam w 100%!!!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2020

Bardzo pozytywny, miły i kompetentny! Lekcje zawsze odbywały się w przyjaznej atmosferze, bez stresu, za to z dużą ilością śmiechu. Dużym plusem jest indywidualne podejście do ucznia i wybranie takiej metody nauczania, która będzie najlepsza dla danej osoby. Elastyczne godziny zajęć. Poza przekazywaniem niezbędnej wiedzy, oferuje również ciekawostki z dziedziny medycyny oraz dla zainteresowanych zdradza jak wyglądają studia medyczne "od środka".
Szczerze polecam!!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2017

Kulturalny, słowny , młody człowiek. Potrafi przekazać wiedzę i nawet oporni uczniowie nie nudzą się na zajęciach. Mimo swoich zajęć zawsze znalazł czas na pomoc w awaryjnych sytuacjach. Duży plus to dojazd do ucznia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.